Novinky

S Party Mix Pro zábava nikdy nekončí!

Už si niekedy premýšľal o tom, že práve ty sa staneš budúcou DJskou superstar? Teraz je ten správny čas zistiť to! Predstavujeme Party Mix Pro, jedinečný all-in-one DJ kontrolér, ako stvorený pre hranie doma, na záhrade, na pláži alebo na grilovačke pri západe slnka. Party Mix Pro je zaručený spôsob ako oživiť najbližšiu párty s priateľmi, s ľahko použiteľnými ovládacími prvkami, ultra prenosným designom, bohatým zvukom a zabudovanou svetelnou show, ktorá reaguje podľa rytmu hudby. Zmeň akýkoľvek priestor na párty, so zárukou nezabudnuteľného zážitku s Party Mix Pro!

Partymix - kompaktná konzola so zabudovanou svetelnou show

Najdostupnejší kontrolér od firmy Numark je tu ! Numark PARTYMIX ! Numark PartyMix je vhodný pre začiatočníkov ale aj pre všetkých ktorí sí chcu spraviť vlastnú párty doma, na chate a pod. Kontrolér obsahuje tiež vstavenú LED svetelnú show.

Nástupca NS6 je tu. Poctivý 4-kanálový kontrolér NS6II pre Serato DJ!

Novinka má oproti staršej verzii 2 displeje, 2 USB porty pre zapojenie 2 PC súčasne, kde môžu mixovať dvaja DJi naraz. Konzola vie slúžiť aj ako samostatný mixpult, ku ktorému môžete zapojiť ďalšie externé zariadenia ako gramofóny, či prehrávače.

Zoznámte sa! Numark DJ2GO2 - najmenšia DJ konzola na svete so zabudovanou zvukovou kartou

Miniaturizovaná verzia DJ kontroleru so zabudovanou zvukovou kartou.Funkcie CUE,LOOP,Jog Wheel,Master výstup a odposluch. V súčastnosti jeden z najmenších DJ ovládačov. Rozloženie a funkcie DJ2GO2 sú ideálne pre všetky typy DJ-ov. Vhodný na použitie pre všetky typy produkcií alebo ako záloha s minimálnym nastavovaním. Všetky ovládacie prvky sú na dosah ruky: aktivujete SERATOIntro software, ktorý je súčasťou dodávky, jednoducho zapojte slúchadlá a pripojte reproduktory na hlavný výstup.