Novinky

NUMARK PRO GO
Numark Mix Academy - séria 2

Numark Mix Academy je späť a so sériou 2! V tejto sérii náučných videí sa dozviete o streamovaní pomocou Beatport LINK, SoundCloud Go, TIDAL a Beatsource LINK! Takisto vás naučíme, ako začať s scratching-om pomocou battle mixpultu Numark Scratch!

NOVÉ DJ KONTROLÉRY NUMARK PRINÁŠAJÚ PRÍSTUP K PROFESIONÁLNYM EFEKTOM!

Mixtrack Platinum FX a Mixtrack Pro FX ponúkajú DJom jednoduchý prístup k profesionálnym vymoženostiam ako sú 6 efektových tlačidiel, veľké 6-palcové kapacitné-dotykové taniere a 16 multifunkčných padov. Predstavujeme 4-deck Mixtrack Platinum FX a 2-deck Mixtrack Pro FX od Numarku - ten správný štart do úžasného sveta DJingu! Tieto kontroléry nastavujú novú latku v danej cenovej kategórii a prinášajú plnú výbavu všetkých potrebných funkcií, skvelý zvuk, jednoduché ovládanie za skvelú cenu - čo ocenia hlavne tí čo s DJingom iba začínajú, ale aj pokročilý DJi hľadajúci profesionálne parametre za bezkonkurečnú cenu.

S Party Mix Pro zábava nikdy nekončí!

Už si niekedy premýšľal o tom, že práve ty sa staneš budúcou DJskou superstar? Teraz je ten správny čas zistiť to! Predstavujeme Party Mix Pro, jedinečný all-in-one DJ kontrolér, ako stvorený pre hranie doma, na záhrade, na pláži alebo na grilovačke pri západe slnka. Party Mix Pro je zaručený spôsob ako oživiť najbližšiu párty s priateľmi, s ľahko použiteľnými ovládacími prvkami, ultra prenosným designom, bohatým zvukom a zabudovanou svetelnou show, ktorá reaguje podľa rytmu hudby. Zmeň akýkoľvek priestor na párty, so zárukou nezabudnuteľného zážitku s Party Mix Pro!

Partymix - kompaktná konzola so zabudovanou svetelnou show

Najdostupnejší kontrolér od firmy Numark je tu ! Numark PARTYMIX ! Numark PartyMix je vhodný pre začiatočníkov ale aj pre všetkých ktorí sí chcu spraviť vlastnú párty doma, na chate a pod. Kontrolér obsahuje tiež vstavenú LED svetelnú show.

Nástupca NS6 je tu. Poctivý 4-kanálový kontrolér NS6II pre Serato DJ!

Novinka má oproti staršej verzii 2 displeje, 2 USB porty pre zapojenie 2 PC súčasne, kde môžu mixovať dvaja DJi naraz. Konzola vie slúžiť aj ako samostatný mixpult, ku ktorému môžete zapojiť ďalšie externé zariadenia ako gramofóny, či prehrávače.

Zoznámte sa! Numark DJ2GO2 - najmenšia DJ konzola na svete so zabudovanou zvukovou kartou

Miniaturizovaná verzia DJ kontroleru so zabudovanou zvukovou kartou.Funkcie CUE,LOOP,Jog Wheel,Master výstup a odposluch. V súčastnosti jeden z najmenších DJ ovládačov. Rozloženie a funkcie DJ2GO2 sú ideálne pre všetky typy DJ-ov. Vhodný na použitie pre všetky typy produkcií alebo ako záloha s minimálnym nastavovaním. Všetky ovládacie prvky sú na dosah ruky: aktivujete SERATOIntro software, ktorý je súčasťou dodávky, jednoducho zapojte slúchadlá a pripojte reproduktory na hlavný výstup.