Numark Mix Academy - séria 2

Numark Mix Academy - séria 2

Numark Mix Academy je späť a so sériou 2! V tejto sérii náučných videí sa dozviete o streamovaní pomocou Beatport LINK, SoundCloud Go, TIDAL a Beatsource LINK! Takisto vás naučíme, ako začať s scratching-om pomocou battle mixpultu Numark Scratch!

Vitajte v Numark Mix Academy - séria 2
 
DJ2GO2 Touch: Streamovanie v Serato z Tidal
V tejto epizóde sa naučíte, ako používať DJ2GO2 Touch so streamovacou platformou Tidal. Serato DJ Pro teraz umožňuje DJom streamovať hudbu z online služieb, ako sú Tidal, Soundcloud, Beatport LINK a Beatsource LINK. Streamovanie cez Serato vám umožní rozšíriť existujúcu hudobnú knižnicu prístupom k viacerým streamovacím službám. Ak ste na začiatku svojej DJ cesty, ale nemáte vo svojom notebooku existujúcu knižnicu skladieb, stále máte možnosťokamžite mixovať so streamovaným obsahom.
 
Mixtrack Platinum FX - streamovanie pomocou služby Beatport LINK
V tejto epizóde si ukážeme inú streamovaciu platformu v Serato DJ Pro, Beatport LINK. Na tento účel sme použili Mixtrack Platinum FX. Vďaka streamovaniu môžu DJ hľadať hudbu zo všetkých platforiem v rámci Serato a rozširovať svoje knižnice o vysoko kvalitný streamovaný obsah.
 
DJ2GO2 Touch - streamovanie pomocou djay / Tidal a Soundcloud
V tejto epizóde sa dozviete, ako môže DJ pomocou telefónu alebo tabletu streamovať hudbu pomocou DJ2GO2 Touch s Algoriddim djay. Aplikácia Algoriddim djay vám umožňuje prístup k miliónom vysokokvalitných streamovacích stôp a hudobných videí od spoločností Tidal, Soundcloud, Beatport LINK a Beatsource LINK. DJ2GO2 Touch je natívne namapovaný programom djay a tak aby ste vedeli používať všetky funkcie, čo vám umožní okamžité použitie ovládača. DJ2GO2 Touch spolu s djay je výkonná a prenosná kombinácia, ktorá vám umožní okamžite začať DJovať so streamovaným hudobným obsahom.
 
Mixovanie v tónine
V tejto epizóde Mix Academy sa pomocou nástroja Mixtrack Pro FX naučíme dôležitú zručnosť, ktorú je potrebné sa naučiť, a to zmixovanie skladieb podľa tóniny. Ak prechádzate z jednej skladby na druhú pomocou sekcií obsahujúcich melodické prvky, ako sú vokály alebo basové linky, musíte sa ubezpečiť, že sú zhodné hudobné tóniny každej stopy. Mixovanie v tónine umožňuje viac príležitostí na jedinečné prechody v mixe. Cvičte s čo najväčším počtom rôznych štýlov a uvidíte, ako kreatívni môžete byť!
 
Scratch techniky
V tejto epizóde sa môžete naučiť niekoľko základných scratchingových schopností, ktoré vám pomôžu začať so scratchovaním! Ukážeme si to na DJ setupe, v ktorom sme použili battle mixpult Numark Scratch. V tomto videu sa naučíte tieto techniky: Baby Scratch, Stabs / Drop, Chirp & Flare!